Dovolená 16.11. 2020

14.11.2020

Vážené klientky,

dne 16.11. 2020 je ordinace uzavřena z důvodu plánované dovolené.  

MUDr. Blanka Janečková

 

Provoz ordinace nepřerušen

13.10.2020

Vážené dámy, milé klientky,

provoz ordinace není omezen. V případě, že se nemůžete dostavit na objednané vyšetření, prosím informujte nás s dostatečným předstihem 2 dní. Volný termín nabídneme jiné klientce.  Neomluvená absence je zpoplatněna viz. ceník. 

Těšíme se na Vás

MUDr. Blanka Janečková

 

COVID 19

12.10.2020

Vážené klientky, milé dámy,

vzhledem k probíhajícím opatřením v souvislosti s onemocněním COVID-19, v zájmu VAŠEHO ZDRAVÍ a omezení možných rizik nákazy ošetřujeme pacientky v našich ordinačních hodinách POUZE po předchozí telefonické domluvě včetně PREVENTIVNÍCH VYŠETŘENÍ. Aby nedošlo ke kontaktu mezi pacientkami objednáváme Vás v dostatečných časových rozestupech. Dle vydaných doporučení jsou pro Vás zajištěny v ordinaci desinfekční prostředky a ošetřující personál používá ochranné pomůcky. Prosím Vás o správné nošení čistých roušek.

Na telefonních číslech naší ordinace je nadále v ordinačních hodinách přítomna lékařka a sestra ke konzultacím, poskytovaní informací a zasílání e-receptu.

Pacientky, které vykazují známky respiračního onemocnění, jsou v karanténě a nebo přicestovaly z rizikových oblastí, či byly v kontaktu s rizikovou osobou s ohledem na ostatní pacientky (např. těhotné či jinak rizikové) nemůžeme ošetřit. Tyto rizikové pacientky prosíme kontaktovat telefonicky nemocnice.

MUDr. Blanka Janečková

 

Sestra Alexandra Kapešová

01.08.2020

Vážené dámy, milé klientky,

ráda bych Vás informovala o personální změně v ordinaci.

Od 1.8. 2020 budete v kontaktu s milou setrou paní Alexandrou Kapešovou.

MUDr. Blanka Janečková

 

Nové pacientky

01.02.2020

Nové pacientky přijímáme dle aktuální kapacity ordinace.